Contact met Jobxion

Je werkt via Jobxion

Jobcoaches


Roy van Vliet

0615112981

roy@jobxion.nl


Hanneke de Bakker

0625113382

hanneke@jobxion.nl

Polscy koordynatorzy


Agnieszka Wiszniowska

0615637568

agnieszka@jobxion.nl


Karolina Rucinska

0652532918

karolina@jobxion.nl

Olga Switakowska

0621999915

olga@jobxion.nl

Contact algemeen

Bel ons

0344-673010

Stuur een e-mail

info@jobxion.nl

Bezoekadres

de Harpen 2, 4191 PE Geldermalsen

Openingstijden

Wij zijn elke werkdag bereikbaar van 08:30 tot 17:00.

Wil je werken via Jobxion?

Neem vrijblijvend contact op met één van onze recruiters om jouw mogelijkheden te bespreken.

Contact voor werkgevers

Zoek je personeel, wil je meer weten over ons opleidingscentrum, of heb je een andere vraag? Wij helpen je graag.

Leonie van Eenennaam

Manager Installatie

0652506455

leonie@jobxion.nl

Veelgestelde vragen

Heb je een vraag, bijvoorbeeld over een vacature of over het opleidingscentrum? Grote kans dat je het antwoord vindt op onze pagina met de meest gestelde vragen. Je mag natuurlijk ook gewoon contact opnemen.

Top